| Fineness a întrebat:

Cum arata pentru voi un presedinte,sef de stat perfect?Va rog sa-l descrieti!Dar daca voi ati fi unul pentru o zi, ce ati face?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu cred ca va exista un presedinte de stat perfect, mai ales la noi! Toti care vor ajunge la putere vor profita la maxim, cum a fost si pana acum...Pai daca as fi presedinte as face cumva sa fie bine pentru toti.In primul rand majorarea salarilor ca fiecare individ in parte sa fie multumit,as scadea texele si impozitele,retete compensate pentru pensionari, locuri de munca si cursuri de calificare gratuite pentru tineret, doar trebuie resurse de munca proaspete...Ar fi multe de schimbat si de facut, dar incepem sa visam cu ochii deschisi si ne imbatam cu apa recehappy

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Unul care sta pe TPU ca noi imperfectii.

| IMC90 a răspuns:

''Daca-as fi pentr-o zi presedinte, v-as amaneta pe toti si nu v-ati prinde''

Parazitii - Daca eram
http://www.youtube.com/watch?v=vOZztHuPfmg

E, cam tot asta as face si eu.

Nu prea exista nimic ''perfect'' dar pentru mine, cel mai bun presedinte este sa nu existe nici un presedinte...

| Woodenpints91 a răspuns:

Modelul perfect de preşedinte: eu.
În câteva zile vă scăpam de tot.

| Fineness explică (pentru Woodenpints91):

Prin,,Tot'', vrei sa spui tigani? Daca da, atunci te votez!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Fineness):

Aş începe cu ţiganii, bineînţeles, prin cele mai originale metode. Apoi urmează restul de 99% din oameni pe care nu-i suport.

| Grăurea a răspuns:

Un presedinte perfect este, ca orice om, imposibil dar, va dati seama, ala ar face o fabrica de bani si ne-ar da milioane de RONI la fiecare big grin.