| Orgasmic a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa moara un barbat adevarat?
Dar o femeie adevarata?

16 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cu ochii inchisi, ambii.

| harciog a răspuns:

S-o arda-n sex disperat amindoi si sa dea drumul la gaz. Oameni adevarati dom'le.

| cristi202 a răspuns:

Barbatul - cu cutitul in mina, in bucatarie, cind e pus de sotie sa taie ceapa pentru un cazan de mincare; femeia - cind obosita fiind dupa o zi grea de lucru si trintita pe pat de un sot lipsit de sensibilitate ce miroase a transpiratie si caruia tocmai atunci i s-a pus pata sa faca copii.happyhappyhappy

| CoquineNoire a răspuns:

Lasand modurile si toate exemplele amuzante sau mai putin amuzante/ciudate in care ar putea muri, in ambele variante, ar trebui sa moara impacati cu ei insisi.

| Necrophagist a răspuns:

Nu toti oamenii adevarati mor pe front sau nascand

| Dumnezău a răspuns:

1.Un barbat adevarat trebuie sa moara pe campul de lupta, din cauza plesnirii unei vene din sfanta ****, ce a fost cauzata de orgasmul de a invinge 10 dusmani de doua ori cat el, cu un amarat de pumnal.
2.O femeie adevarata trebuie sa moara in bucatarie,facand in acelasi timp un sendvis, un blowjob, si de disperare dupa bronzul lui Luis Armando din telenovele.

*ba dum tss-trolling de Revelion*

| Shammal a răspuns:

Sti cum printr-o fuziune intre ei apoi o combustie spontana si sa renasca din propria cenusa ca pasarea phoneix laughing

| Wehrmacht a răspuns:

Varianta mea:
Barbat: Facand sex
Femeie:La fel

Varianta patriotica(nu stiu daca am scris bine...):

Barbat: Un glont in cap la razboi
Femeie: Violata de inamic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucidere. orice alta forma de moarte este pana la urma efectul unei slabiciuni.

| MdaNuConteaza a răspuns:

Fetele: Impuscate de mafioti.
Barbati: Sa moara de batranetelaughing)))

| NeaGang a răspuns:

Orice barbat adevarat trebuie sa moara in padure, mancat de urs.
Orice femeie adevarata trebuie sa moara in timpul unui orgasm.

| harciog a răspuns (pentru NeaGang):

E cam mare diferenta de a muri la oamenii tai adevarati.Adeca ala crapelnita pentru ursi si doamna bine merci in tipete de placere.Nu-s de acord, nu-i chiar asa.

| NeaGang a răspuns (pentru harciog):

Pai barbatul suporta mai bine durerea, iar femeia suporta mai bine placerea.

| harciog a răspuns (pentru NeaGang):

E sigur ca esti femeie.Ce sfirsit dureros ti-ai mai ales...

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru NeaGang):

Femeia să moară de plăcere iar bărbatul de ciudă că îl înșeală.

| kzgig a răspuns:

Sa moara in viata