| DonaldTrump a întrebat:

Cum credeti ca au fost ridicate piramidele?

16 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu ai pus intrebarea la misto, dar eu iti raspund serios.
http://www.descopera.ro/......troversate

| DonaldTrump explică (pentru Elianna):

Draga mea, eu pun intrebari la misto numai la D/S numai sambata seara, revenind vreau sa vad parerea fiecaruia despre subiect.

P.S Interesanta teorie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce ai facut m-am. Ti-ai schibat numele? Dupa poza imi dadui seama ca tu esti laughing

Si raspunsul e extraterestri, no? laughing

| DonaldTrump explică (pentru DoarBogdan):

Da, era inevitabil laughing aveam si eu nevoie de ceva timp de relaxare pe canapea. (ma asteptam ca o sa stii ca eu sunt laughing )
Raspunsul nimeni nu il stie sigur ca egiptenii astia sunt mai excentrici nu au cerut de la extraterestrii aia un aparat foto ceva.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DonaldTrump):

Sau cine stie laughing

| suffarstar a răspuns:

Salut, tind sa cred ca au fost ridicate de niste civilizatii care au trait inaintea noastra sau de niste fiinte superioare. Exclud varianta cum ca a fost ridicata cu ajutorul sclaviilor si cioplita cu dalta. Asa ceva nu se poate realiza nici acum sau cu mare dificultate.

www.youtube.com/watch?v=ByW9mY7n0c4

| drutzix a răspuns (pentru suffarstar):

"Au fost ridicate de niste civilizatii care au trait inaintea noastra" - Da, au fost ridicate de egiptenii antici care au trait inaintea noastra.

| suffarstar a răspuns (pentru drutzix):

M-am exprimat infect. laughing) Ma refeream la niste civilizatii anterioare. Documentarul ala aduce niste dovezi destul de rezistente. Te invit sa il vizionezi. big grin

| alexandrualind a răspuns:

Le-au construit oamenii.

Răspuns utilizator avertizat
| PogChamp a răspuns:

Folosind cele 3 principii ale mecanicii.

| DonaldTrump explică (pentru PogChamp):

Care fiind acelea?

| PogChamp a răspuns (pentru DonaldTrump):

Am trecut de ceva timp de liceu, nu-mi mai amintesc decat ca prima lege era despre inertie, a doua despre acceleratie si a 3-a despre reactiune. Din nefericire mi-e prea lene sa caut sa-l citez pe tovarasul Newton si beneficiile sale aduse fizicii mecanice.

| Chevyn a răspuns:

Illuminati, ALIENS!

| Thakerrile a răspuns:

Evidentele sunt clare ca au fost folositi oameni si sanii foarte mari pentru a tîrî pietre pe nisip. De asemena se poate ca pe atunci sa fii trait animale foarte mari pentru a ajuta.

https://www.youtube.com/watch?v=lotbZQ55SgU