| Michilangelo a întrebat:

Cum se numeste un barbat care considera o femeie inferioara sau care are prejudecati in privinta felului in care o femeie actioneaza intr-o situatie specifica barbatilor?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

In nici un fel.N-o poate accepta si gata.Doar nu poti cere unui barbat sa accepte toate femeile?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In romaneste sau in americaneste?

| Leutzbv a răspuns:

Am vrut sa spun ca el se numeste un prost. dar el nu se numeste, el este un prost.

| Michilangelo explică:

Nu, misogin e barbatul care uraste femeile. Damn it, ce imi scapa cuvantul asta.

| Michilangelo explică:

Cum se numeste un user care posteaza raspunsuri aiurea?
Raspuns: harciog
Iei, acum pot sa imi dau singur funda!

| Michilangelo explică:

Ladies and gentlemen, am nevoie de termen si nu de definitii mai mult sau mai putin interesante si/sau inteligente.

Also, de ce nu mi se vede avatarul?

| MissBovary a răspuns:

Un barbat care o are mica.