| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va simtiti cand in viata asta moartea e la orice pas?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Groaznic, de aia incerc sa evit cat pot discutiile ai gandurile despre subiectul asta

| RAY a răspuns:

Esti prea dramatic si depresiv, moartea e un capitol al vieti.

| Donsavas a răspuns:

Este la orice pas pentru toti, dar nu este in orice moment in mintea omului care nu se gândește la ea. Ma gandesc la viata cat o am.

| SG1995 a răspuns:

Pana la sfiinti te mananca draci, pana la moarte dai de iad.

| AvalohAlyn explică (pentru SG1995):

Tu crezi in rai/iad? Eu nu stiu ce sa cred.

| Nilsson a răspuns:

Cand nu ma gandesc la lucrul acesta, destul de bine.
Ar trebui sa incerci si tu happy

| tupu13 a răspuns:

Pai nu te gandesti. Si oricum, tu nu o sa stii ca o sa mori si nu ai de ce sa te temi de ea. Nu trai cu teama asta