| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce fel de pacat nesimtit ati face in viata asta, ca sa simtiti ca traiti, stind ca maine oricum e moartea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sex cu o femeie care arata bine

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As face dragoste in grup cu 4, 5 fete din Galati ca sa fac in ciuda la nevasta din Galati

| gemeni6226 a răspuns:

As merge in strada si as imbratisa fiecare om cu care ma intilnesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-aş...
...mânca, să văd dacă chiar eşti aşa crocantă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aș viola pe Ray.

| JetBlueJet a răspuns:

Pai...M-as duce sa sparg magazinele laughing Sa imi iau ce vreau inclusiv haine smechere' si mancarelaughing (Gen.shaorma si tot felul de scarbosenii) laughing M-as da cu parasuta si i-as face sa sufar pe cei care au fost "finuti" cu mine.Iar in ultimul moment (sa nu simt "moartea") M-as droga laughing Dar inainte de astea m-as duce intr-un aeroport si as lua un avion si as zbura cu el pana in Dubai, California etc laughing Si tot felul de ciudatenii de care imi este frica laughing{As face mai multe chestii... exceptandu-le pe cele cu "varianta" si prostitutia laughing Mai bine mor virgina laughing } P.s-Nu rade de mine laughing

| Madesz a răspuns:

... Ce intrebare e asta? Cati ani ai?

| Jigokunokishi a răspuns:

As incerca sa fac dragoste cu cat mai multe fete, inspecial cu cele pe care le-am placut si cu unele profesoare. Si i-as face sa plateasca/sufere pe aceia care au ranit persoanele la care tin cel mai mult.

| MarcelineSykes a răspuns:

As omora toti tiganii si toate persoanele pe care le urasc.