| Tzucu a întrebat:

Cum vine "muzica ma scapa de probleme"?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Numai cei care se hranesc cu muzica pot intelege asta.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Când treci muzica prin vene, e mai bună decât orice antibiotic...iar în problemele sufleteşti e expertă.

| IMINENT a răspuns (pentru NOname):

Sa nu exageram.

| PedoBarbie a răspuns:

Muzica e cel mai bun medicament posibil.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are legatura asta cu Dragoste si sex?

| TrooololololololoJR a răspuns:

Cu metrou da dristor 2

| Maryo1o1 a răspuns:

Adica cand asculti muzica te relaxezi si uiti de toate problemele. Ex: eu cand sunt nervos imi iau mp3-ul si ascult muzica si adorm de multe ori ascultand muzica pentru ca asta ma relaxeaza. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Mihai_Miki_1999 a răspuns:

SAll este adevarat daca esti suparat sau ai probleme trebuei sa asculti muzica si o sa te simpti mai impacat