| Flav a întrebat:

Dacă aş prinde o femeie uşoară i-aş da vreo două la funduleţ. [ Petre Ţuţea ]
Comentati.

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

A zis "i-as da vreo doua la fundulet", insa nu a specificat CE anume! big grin

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Ce anume?big grin Palmute?laughingDaca se poate da-i mai multe.winking

| Ben. a răspuns:

Cred ca Mosul se referea la spanking. hi hi hi.

| death a răspuns:

Şi eu. Cu basca udă.

auran
| auran a răspuns:

Usoara, ca sa o poata pune pe genunchii lui...laughing

| lacrimi a răspuns:

Banii ce i-ai tot mâncat,
Cu mândruţele din sat,
Să ne fi sponsorizat
Am mai fi făcut un sat

Pai, cred ca nu-i sta omului gandul la prostii, mai ales ca e un mare invatat ortodox laughing. Eu cred ca vrea sa o pedepseasca, sa se invete minte sa nu mai fie usoara laughing.

| dragosh a răspuns:

Mare filosof a fost si astalaughing. Creca mai degraba doua"ciocane"laughing. Ciocane belite si'n cap gauriterolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| cristi27 a răspuns:

Eu cred ca i-as da mai multelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai putea in mai multe moduri dar la care s-o fi referit caci in mod sigur cauza o ghicim dar modul, ...modul in care o pedepseste.Him. Intrebam Enigma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. cu o nuia de salcie verde. cu motocei.si dupa aia cu o urzica vreo trei patru, sal cunoasca pe baiatu, si nu peste chilotei.as prefera fara ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa zice unchiul meulaughing... I-as da vreo doua la fundulet daca o prind... ceapa mamii ei de nesimntitalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav, ala mai si abera cateodata.probabil ca il napadeau amintirile din tinerete.acum nu trebuie sa luam de bune toate vorbele lui de duh.sunt sigur ca se uita la funduletul vreunei infirmiere si-si amintea de tinerete. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic, kinky Tutea asta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petre tutea era IMPOTENT.

| lililuna a răspuns:

Si ai prins ceva pana acum?