| DorelSudoru a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa scapati de aceasta lume, cam unde ati vrea sa ajungeti?

9 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Mi-e indiferent, ma adaptez destul de usor oriunde.

| Chris a răspuns:

Sper la mai bine, visez la idealuri. Habar nu am, probabil undeva inconjurat de oameni de calitate, intr-un loc pe placul meu. Totusi, nimic nu e concret...

| Dreamer a răspuns:

De ce sa scapi de aceasta lume? - din cauza prietenilor care te-au tradat, din cauza familiei cu care nu te intelegi, din cauza datoriilor, greselilor, deceptiilor si suferintelor (ipotetic vorbind )?!?! ...Atunci te intreb eu ce-ar fi viata fara aceste greseli, suferinte?! S-ar mai numi macar viata?!
PS: In concluzie, eu daca as avea ocazia sa scap de aceasta lume...as irosi-o.

| Holocaust a răspuns:

Departe,unde totul sa fie pe placul meu, sa pot sa-mi ating "telul", dar mai intai e nevoie sa-l descopar.Sa nu mai fie atat prostie si monotonie. Oricum, practic e imposibil.Bine ca mai avem macar imaginatie si vise.

| Nolkyz a răspuns:

Oriunde ajung mi-e bine. Inseamna ca o merit laughing

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Caraibe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

La visul meu.

| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

Idem
...raspunsul tau mi-a amintit de inception
Cred ca singurul loc in care te poti simti cu adevarat,, acasa,, este lumea imaginata de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In iad ca sa ma lupt pe acolo poate mai salvez cate-un suflet dupa aia mai iau o vacanta in rai si tot asa.