| BurN a întrebat:

Daca ati castiga la Loto 136 Milioane de dolari, ce ati face cu ei?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Eu nu am de gand sa mint cu inversunare, spunandu-ti ca voi ajuta copii orfani sau batrani fara locuinte. E posibil ca dupa ce ma vad cu ei in mana sa uit de tot ce am promis. Vezi cazul politicienilor, care pormit marea cu sarea in campanie, iar o data ajunsi la putere se fac ca ploua.
Cel mai probabil, mi-as indeplini mie unele dorinte, iar pe urma, daca mai raman cu fonduri, da, voi ajuta pe cei nevoiasi. Si nu pentru a stupefia cu altruismul meu, ci pentru imi face placere sa ajut cu ce cat si cu cat pot.

12 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

As avea o grija in plus. Cei care va intreceti in milostivenii fata de saraci nu va cred pe nici unul, nu stiu pe nici unul cu bani sa dea la saraci si daca o face are interes, eventual sa ajunga presedinte asa ca ciocu' mic cu darnicia asta.

| carminaburana43 a răspuns:

Pai as incepe o afacere din care sa profit si sa traiesc bine cu familia cit oi trai si urmasii mei si as avea angajati cu care as fii foarte corecta si le-as plati destul de bine astfel incit sa nu le doara capul ce dau zilnic de mincare familiei si cum isi platesc intretinerea, ba sa le ajunga anual sa faca un concediu cu familia de doua saptamini la peturi medii practicate in Europa.

| Adyr0 a răspuns:

Mi-as cumpara o insula si m-as muta acolo sa-mi vad linistit de viata.

| Ronnix a răspuns:

I-as inmulti! happy

| Andreea50 a răspuns:

Nu sunt o risipitoare de felul meu. Este adevarat. Mi-as indeplini unele dorinte, i-as ajuta si pe ceilalti (dar nu pot spune exact pe cine si in ce mod) si restul i-as investi in ceva de viitor. Nu se stie cand ai nevoie de ceva bani.

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!:)

Eu as da bani copiilor saraci.
AS pleca pentru 2 saptamani in Bora Bora http://www.google.com/......tp?/imgres r:0, s:0

Am sa vad pe parcurs :)) dar nu's eu atat de norocoasa ca sa castig la Lotto :)

| AnnaMariaaa a răspuns:

M-as muta din Romania.

| ancutsa410 a răspuns:

Nu mai visatzilaughing

| JuStKid a răspuns:

Ti-as da tie p toti si as opri 10 ron d pe bileT! bine ashea?

| MirelaC a răspuns:

As innebunihypnotizedrolling on the floor)
nici nu imi pot imagina asa ceva; ar fi de visday dreaming
aaauuuaaleeeu. da' ce n-as face?!laughing
i-as propune maica-mii sa vanda apartamentul si sa cumpere o casa sexoasa pe care sa o mobilez cum vreau eeeudevil
camera mea ar fi moooovdrooling si mobila neagradrooling
apoi mi-as lua o masina
m-as duce in New York si in Paris
m-as duce la un concert Pendulum sau Sporhypnotized
mi-as cumpara pantooofi...shoezi,haine s. a. m. d laughing
maica-mea probabil ca ar cumpara uzina la care muncesterolling on the floor) si ar freca-o la cap pe sefadevillaughing
aaaaaaa m-as duce pe o insuuula si as stathinking nu stiu cat as starolling on the floor; sa ma bucur de apa aia curata pe care nu o gasesc la noi in tara si nisipul ala fiiiiiin
deja delirezstraight face
aaaasaabatting eyelashesi-as da si bunica-mii niste bani pe care i-ar dona la bisericilaughing
lu' unchi-miu ca sa isi faca (,) casabatting eyelashes
siiii pe restul i-as baga in banca pana termin eu o facultate si voi fi in stare sa fac ceva ca lumea cu eibatting eyelasheso afacere ceva?thinkinglaughing
nu stiulaughing

gata! am visat destulday dreaming
back to realitysigh
pa paa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce 136 si nu 137?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumate din ei i-as dona (as face o binefacere ), cu citeva milioane mi-as aranja viata, iar restul i-as da celui, ce mi-ar spune initial ce sa fac cu acesti bani