| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati castiga la loto (de exemplu) 1500lei (150 milioane), ce ati face cu banii?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

1500 lei inseamna 15 milioane nu 150. Cum au zis si altii beau ceva intr-o seara cu prietenii si abia de imi raman si pentru altceva. Daca castig 15000 lei adica 150 milioane probabil o vacanta, shopping, distractie. Sunt vreo 3500 euro nu e o suma foarte mare decat daca mai ai tu pe langa si pui in completare deci nu se pune problema de vreo masina, investitie etc.

| FaraZahar18 a răspuns (pentru valentino52):

Da,15000lei.

| FaraZahar18 a răspuns (pentru valentino52):

Da,15000lei. happy

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu 1500 de lei... probabil ca m-as duce sa beau o bere si restul ii pastrez pentru factura la gaze laughing

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mi-as ajuta parinti si de restul mi-as cumpara ce mi-as dori.