| grigor3 a întrebat:

Daca vine un cutremur sunt sanse mari sa murim?

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Daca avem incredere si credinta in Dumnezeu, nu vom muri!

| suntserios a răspuns (pentru untu):

Hahahaha, cand o sa cada un bloc de 10 etaje peste tine la fel o sa vici?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sunt SANSE sa scapam de intrebarile Stupide de la Oamenii INTELIGENTI!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti idiot, idiot ramai.

| 4StarLight a răspuns:

Nu, au fost multe cutremure, doar că trebuie să știi cum să procedezi în astfel de momente fără să te panichezi. Cutremure mari în România nu prea sunt, iar dacă într-adevăr va fi în viitor unul ca cel din 1977 atunci blocurile au fost proiectate ca să reziste, dar oamenii nu vor muri!

| Ciprian6969 a răspuns:

Glumesti, bossule? Au fost N cutremure si tot traim. AA, da, sa nu uitam ca a fost sfarsitul lumii si noi n-am murit.