| blogarita101 a întrebat:

Daca de Craciun punem scrisoarea pentru Mos Craciun sub brad, atunci unde punem scrisoarea pentru iepuras?

Răspuns Câştigător
| YouDieAsYouLived a răspuns:

Intrebarea ta nu este doar stiintifica, este si atat de filosofica incat m-am pierdut.

8 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Scrisoare? ce scrisoare?! mosu ala ii pune ochelarii si citeste da iepurasul numa sa-l personalizam ar putea tongue ii punem un morcov si-ntalege telepatic.

| OnuOnulică a răspuns:

Iepurașului nu-i place să citească. El vine fără nici o scrisoare.

| J0B0MAT a răspuns:

În grădină.

| Dismally a răspuns:

Sub oua bineinteles laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Moş Crăciun.

| LostInPark a răspuns:

I le pui sub oua. happy

| Jessicathiemann a răspuns:

Iepurasul vine fara vreo scrisoare. Traditia consta in faptul ca iepurasul imparte oua de ciocolata tuturor copiilor in ziua Pastelui, nu are nevoie de vreo cerinta speciala, aduce si el ce poate sa care in cos big grin laughing)

| Shammal a răspuns (pentru Jessicathiemann):

Ce treaba are iepurasul cu oole? laughing tongue