| ANTONIA2012mov a întrebat:

ce fel de brad ati avut de craciun?

Răspuns Câştigător
| metha0xphore a răspuns:

Am avut un palmier. Frumos palmier, l-am impodobit cu doze goale de bere si cerceii lu' mama.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru metha0xphore):

Mai stiu pe cineva care-si punea chilotii-n brad, si margelele bunicii.laughing

| metha0xphore a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Da trebuia sa zic si eu asta laughing La o asemenea intrebare, merita un raspuns pe cinste.

32 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ce întrebare "inspirată"... sunt împotriva tăierii brazilor!

| Filip23 a răspuns:

Cel mai frumos brad este cel netaiat, din padure. Bradul din casa nu mai ajunge inalt si nici in soba, ci doar la gunoi.

| Purgatoriu a răspuns:

Intreaba-l pe Fuego.

| mrjohanys a răspuns:

Verde big grin

| LoveToHate a răspuns:

Am avut un brad pe care l-am cuparat din piata.

| RAY a răspuns:

Nu am avut asa ceva

| AvalohAlyn a răspuns:

Am avut un brad artificial, ecologic.Asa am de cativa ani incoace.Imi plac mult si brazii naturali insa nu ii cumpar ca sa ii arunc peste cateva zile. Oricum, NU CONTEAZA daca ai brad artificial sau natural cat conteaza daca este frumos impodobit si daca iti da spiritul de Craciun si de emotie.La multi ani!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Natural din plastic si gol; il mai am si pentru la anul!

| Pricked a răspuns:

Artificial,alb.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Brad invizibil.

| Xtadelo a răspuns:

O frumusete de brad laughing

| dragos9234 a răspuns:

N-am avut!

| WR104 a răspuns:

Verde.

| dracu14 a răspuns:

Inexistent original din japonia made in Grecia

| TheStory a răspuns:

Eu nu am avut brad, am avut un salcam si l-am impodobit cu zapada. Ma rog zapada era pe el, da sa numai zici la nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un brad frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un brad frumos.si un brad pitt.

| AlexeHellsing a răspuns:

Împodobit laughing
Dar fiind serios, am avut unul artificial. Nu de alta, dar mereu este mizerie după cel natural, e foarte greu să găsești unul drăguț și nu prea sunt fan al tăierii copacilor. Totuși nu se poate înlocui mirosul de brad.

| ManStrong a răspuns:

Cum adica? Brad de brad sau brad de fag?

| C0nstantin a răspuns:

Impodobit laughing

| ema1ih a răspuns:

Ce legatura are cu religia?
oricum natural ca in fiecare an, tu?

| ANTONIA2012mov explică (pentru ema1ih):

Un brad artificial si verde asta am si intrebat daca este artificial sa nu dar alti au spus ce au vrut ei sa inteleaga

| Xtal a răspuns:

Made in China.

| Stefanyax0 a răspuns:

N-am avut, nu am vrut oh go on

| Conner a răspuns:

Artificial big grin

| SATIR a răspuns:

N-am mai facut, mi-a fost silalaughing, si nu mai imi trebuie brad la 16 ani laughing

| Parkmin a răspuns:

Natural...imi place sa aiba mirosul specific de brad

| Davide22 a răspuns:

La cateria relegie.Ma gandesc ca este brad biblic si brad neblibic?

| RobertTPUDinamo1 a răspuns:

Deala michappy