| NicklausMikaelson a întrebat:

Daca mananc acum? in cat timp elimin mancarea? ( cam ciudata intrebarea dar asta mi-a venit laughing )

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

In medie 4 ore sunt necesare pentru a se digera o masa completa.

7 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Da..vad ca aici se posteaza intrebarile cum va vin vouabatting eyelashes''ciudata intrebarea dar asta mi-a venit'', acest site ar trebui tratat cu seriozitate nu ca ''asa ti-a venit tie''! Asta e intrebare pusa aiurea! Puteai intreba pur si simplu nu cum zici tu ''( cam ciudata intrebarea dar asta mi-a venit''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti vari destul pe gat...imediat.

| pulx a răspuns:

laughing man intr-o zi faci erectiile anale daca mananci acum laughing

| thebeggar a răspuns:

Depinde de metabolismul fiecăruia. Apropo, stăteai în picioare când ai "compus" întrebarea, sau stăteai pe SCAUN? happy

| Plolice a răspuns:

In 8-9 ore depinde cat de gras estilaughing

| pati2021 a răspuns:

Manca ceva ce il poti vedea, de exemplu porumb fiert si uita-te daca a iesit! hi hi! daca esti asa curios scotoceste... ca sa afli misterul

| Pisoi012 a răspuns:

In 72 de ore! tongue