| Wehrmacht a întrebat:

Daca un gay se uita in oglinda si ii place ce vede se va indragostii de el? La fel si cu o lesbianca?

8 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Să ştii că şi eu mi-am pus într-o vreme întrebarea asta. laughing Păi nu prea cred că se poate aşa ceva, eventual doar dacă e şi narcisist, cum a spus şi BROfanJimBeam.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Da.Şi după o romanţă, trebuie să porţi o sarcină de 9 luni.Să nu te violezi,că ajungi la puşcărie.Dar mare grijă, să nu cumva să fie copilul tot băiat, dacă eşti gay.Că apoi îţi faci şi nepoţi.Acum,serios vorbind cred că aici ar fi necesară o vizită la medic,dacă a trecut prea mult timp de la ultimele analize.Şi să nu mai spuneţi că femeile sunt *****, că şi cei care sunt gay sunt demni de dispreţ.Cel puţin *****le o fac, cu bărbaţi.Tot respectul.Dar pentru gay nu, că e plină lumea de femei.

| Eatmygun a răspuns:

Nup. E cea mai stupida chestie pe care am auzit-o vreodata.

| DarkOrbitSF a răspuns:

Nu cred ca are cum ma adica candeste si tu frate te poti mangaia singur te poti saruta singur Nu. in fine daca i-ar placea inseamna ca i-ar placea corpul oricine se vede in oglinda parca nu-i place ce vede pe noi trebuie sa ne vada altii nu noi sa ne vedem pe noi. Fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca e si narcisist.

| Pyskiss a răspuns:

Pai depinde cat de misto e:devil) Da mai multi isi admira corpuloh go onhappyNu cred ca se pot indragosti de ei insasilaughing

| MăddăăT a răspuns:

Pai, daca e atat de prost incat sa se indragosteasca de sine da. Dar daca nu e asa nu. Oricum, eu ii urasc pe cei/cele gay/lesbi asa ca. Sorry, dar sper ca te-am ajutat.
App, dai fundita? Ca nu ai specificat.big grin

| Krattos a răspuns:

Esti cumva gay?