| anonim_4396 a întrebat:

Cand cineva se uita la tine, te vede exact cum te vezi tu in oglinda?

Răspuns Câştigător
| Marta135 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu. Nu, nu te vede cum arati tu in oglinda. Ia un mar si tine-l in mana dreapta. In oglinda o sa se vada ca si cum l-ai tine in mana stanga. Dar daca se uita cineva la tine, o sa vada ca il tii in mana dreapta. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Marta135 a răspuns (pentru Marta135):

Multumesc mult pentru funda!

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Eu stiu doar cum ma vad eu pe mine si cum ii vad eu pe ceilalti. Cum ma vad altii pe mine nu am de unde sa stiu. Chiar daca mi-ar spune parerea lor despre mine nu as putea avea certitudinea ca e adevarul. Oamenii nu spun intotdeauna sincer ceea ce gandesc.

| ibaal a răspuns:

Te vede cu filtre de pe snapchatbig grin laughing

| artemidak a răspuns:

Nu, te vede triplu