| ZZG a întrebat:

De ce au caisele par?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Ema, nu eram sigura daca tu vrei sa discreditezi persoanele credincioase prin raspunsurile tale sau chiar asa gandesti.Acum nu mai am dubii: dati "logout"!
(pardon pentru "dati" dar nu ma lasa cu cratima in sala.Robotelu`-dati si tu un logout scurt! )

24 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Asa a vrut Dumnezeu sa aiba puf.

| Leocerba a răspuns (pentru EmaS):

Ema, nu eram sigura daca tu vrei sa discreditezi persoanele credincioase prin raspunsurile tale sau chiar asa gandesti.Acum nu mai am dubii: dati "logout"!
(pardon pentru "dati" dar nu ma lasa cu cratima in sala.Robotelu`-dati si tu un logout scurt! )

April
| April a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care perele n-au:ADN-ul inscris de Marele Anonim in programul originar!

| Leocerba a răspuns:

Piersic(Florin) are par(testosteronu`,de!)
Caisele au puf pentru ca au dezvoltat un sistem de protectie termica, mecanica, etc.Ca si gutuile,zmeura, murele, fragii.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Leocerba):

Iar ai dreptate.Trebuie să încetez să mai zic asta, că deja știi.

| Leocerba a răspuns (pentru NoChanceForUs):

A-ha! desi, as fi preferat sa nu fie nevoie...

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Leocerba):

Păi când ai dreptate, ai dreptate, nu e nevoie de arbitrii pentru calificative.

| MadnessCaffe a răspuns:

Pai cand o caisa ajunge la pubertate...

| Minks a răspuns:

N-au auzit de epilator...
Tocmai mi-a venit o idee, ma duc sa epilez o caisa.

| TheFreak a răspuns:

Intrebarea aceasta pretinde un raspuns mult prea filosofic incat sa iti pot explica cu termeni pe intelesul tau.

| AverageIAlex a răspuns:

De proasta ce esti.

| ZZG explică (pentru AverageIAlex):

Scuzati-ma,draga domnule daca v-a jignit cumva inteligenta mea cu mult inferioara dvs.MARSH MA! baga-ti trandafiru' ala undeva ca vad ca te-ai incins. SPER SA AIBE SPINI!

| AverageIAlex a răspuns (pentru ZZG):

Ok, valea acum.

| ZZG explică (pentru AverageIAlex):

Frate,esti idiot? scuza-ma ca-ti zic, eu te invit sa-ti bagi un trandafir cu spini in gaura.neagra,iar raspunsul tau e."ok"? ai probleme grave.

| AverageIAlex a răspuns (pentru ZZG):

Ce nervoasa esti. Duci lipsa de penis?

| giuly a răspuns (pentru AverageIAlex):

Nu ştiu caruia dintre voi îi lipseşte cel mai mult...

| AverageIAlex a răspuns (pentru giuly):

De ce mai postezi daca nu stii?

| ktrinel a răspuns:

laughing epic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caisele nu au par, tu ai?

| alexuts28 a răspuns:

Nu este par.Pentru ca asa au ele.E ca si cum ai zice " De ce este portocala portocalie ".

| biancaalexe a răspuns:

Se numeste puf.

| Kirby a răspuns:

Ca sa se protejeze?!?

| FursecCioco a răspuns:

Ca sau dus la coafor laughing!