| CaleaCeaDreapta a întrebat:

De ce femeile sunt batute in cap?
Cateodata iti vine sa le astupi gura cu ceva, o au prea mare.

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iar generalizezi, CeaDreapta?

| EmaS a răspuns:

Nu mai generaliza.

| harciog a răspuns:

Ptr ca sint p'afara.Dar chestia cu gura mi se pare interesanta la tine.Recomanda-mi-o si mie pe cea cu gura cea mai mare. Poate reuseste sa mi-o ia pe toata odata naibii.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Vai de capul tau, n-o sa stea niciuna cu tine.

| DianaScorpio a răspuns:

De ce generalizezi? Nu sunt toate asa.

| Dumnezău a răspuns:

Nu mai generaliza, omule.De ce UNELE femei sunt batute in cap? Pentru ca exista trei canale numite Acasa, Romantica si Euforia.

| justitiarul a răspuns:

Care ti-a rupt inima de le bagi pe toate la pachet?
Sunt femei mai "barbate"decat multi purtatori de pantaloni!

| blueangel99 a răspuns:

Misoginule!

| RoXxy a răspuns:

OMG ce intrebari ai mai pus in ultima vremelaughing

| anyia a răspuns:

Cui incerci sa arati tu calea cea dreapta? Serios acum, nu-ti dai seama ca doar iti pierzi vremea punand intrebari idioate? Eu m-as fi bucurat in cazul in care tu ai fi avut creierul la fel de mare ca gura unei femei, dar iarasi am ramas dezamagita. Generalizezi, ai ramas cu ochii-n soare odata si acum toate femeile sunt de vina. Wow, eu ti-as recomanda sa bei un ceai caldut si sa te duci sa te culci, sa visezi o viata mai buna fara femei batute in cap. Ca doar traim in Romania si avem mentalitati de se sperie si pisica de noi.
PS: abia astept urmatoarea ta intrebare, chiar sunt curioasa ce-ti mai trece prin cap legat de femei.

@DealeruL: vorbeste inimioara ta suferinda? Daca ai avea acel ceva, cred ca ai sta in banca ta, dar cum orgoliul ti-e ranit...

| morningstar a răspuns:

Si noua ne vine uneori sa facem acelasi lucru cu barbatii happy

| darrio2007 a răspuns:

Poate ai dreptate.Dar de ce totusi vrem sa fim langa ele?

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Esti nebun la cap.

| Saya a răspuns:

Ai dat de dracu si nu poti sa scapi de el?

Răspuns utilizator avertizat
| RockaruL a răspuns:

Femeia e o comoară, d-aia trebuie-ngropată!

| blueangel99 a răspuns (pentru RockaruL):

Şi mai apoi dezgropată rolling eyes

| oliviaaa a răspuns:

Femeile au acest minus dar barbatii au altul

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Atunci de ce nu te faci homosexual(poate esti deja), mai puliver?
Tu esti pe calea cea stramba, tare batut in cap esti.

| lalalalallll a răspuns:

Luate-ar naiba!

| Alexandrumar1 a răspuns:

Aha calea ai dreptate uneori te irita asa de tare ca iti vine sa le omori ori pe ele sau sa te sinucizi.nu mai au limita la vbstraight face

| Twixi a răspuns:

Da tu dc esti batut in cap, ia zi :*

| LifeInPink a răspuns:

Poi da, intr-un fel ai dreptate, multe femei au gura mare si sunt batute in cap, dar sunt si destule destepte, nu mai generaliza.Dar sa fim seriosi, uneori chiar meritati sa va mai spuna cineva cum sta treaba, bine acum nu zic ca trebuie sa exagereze.Dar ce sa faci? Asa-i viata. Noi va suportam pe voi, si voi pe noi... Rau cu rau, dar mai rau ii fara rau, stii cum se zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dexonline.ro/definitie/generalizare
Vezi asta? Să îţi iasă actiunea asta din cap, că mi-e că deraiezi pe calea cea stângă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai intrebat vreodata daca nu ai si tu, un pic de vina? Numai bine.

| Larisa999 a răspuns:

Taci ca femeile inseamna totul pentru tine laughing Fara femei, traiesti in pustietate laughing