| AvalohAlyn a întrebat:

De cine suntem priviți în viata aceasta?
De Dumnezeu sau de extraterestrii?
Sau și de Dumnezeu și de extraterestrii?

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

De Dumnezeu, El e singurul care inca ne așteaptă spre căință, însă multi preferam sa fim oaia cea pierdută, sa ne rătăcim pe drumul viciului, uitând de Dumnezeu.

| Theo94 a răspuns:

Nu stim (cel putin majoritatea oamenilor) daca suntem priviti.
Daca suntem priviti nu stim de catre cine sau ce.
Nu avem nici o dovada ca suntem priviti de catre cineva sau ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum mai poți sa întrebi asta? De Dumnezeu, evident. Extraterestrii nu există

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

De El sa fiți mai mult ca siguri ca sunteți văzuți și suntem văzuți.

| Răpităînnori a răspuns:

De extratereştri. Dumnezeu nu există.