| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa aflu din cărți cum funcționează viata asta,secrete,misterele,de unde venim,unde ne îndreptăm,de ce-urile existențiale,unde pot afla răspunsuri despre viata sau mai ales răspunsuri interesante la întrebările existențiale ale vieții? Cum funcționează Universul,viata,legea atractiri,de ce ne-am născut, de unde venim, încotro ne ducem știți voi.Sunt cărți de genul sau site-uri care tratează subiecte existentiale de genul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai internet, Google, YouTube. Go for it!

| Onete_Dumitru_1950 a răspuns:

Intra pe Facebook îl meu, Dumitru Onete și vezi postarea,, Valurile Dunării" și imaginile ce se derulează în videoclip, capătă încredere, și pune-mi orice întrebare. Sunt ce in costum, cu cravata și în picioare.