| AvalohAlyn a întrebat:

De unde și cum sa învăț cum funcționează în amănunt și în detaliu creierul uman? Neurostiinte. Organul asta miraculos tip mașinărie, de fapt tot corpul e o mașinărie dar corpul uman e bijuteria mașinăriei, motorul, piesa cea mai importanta.Si eu vreau sa știu în amănunt cu funcționează acest motor fiindcă știi apoi cum sa lucrezi cu el, logic.
Dar cum și de unde sa învăț în amănunt și în detaliu asa cum vreau eu neurostiintele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Drake21 a răspuns:

Stiu ca e impartit in doua : o parte rationala si cealalta parte creativa si tu de mic te axezi m ai mult pe doar o parte din creier

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Astia pe partea rationala sunt matematicieni si aialalti de pe partea creativa artisti

| EliLeli a răspuns:

Din manualul de utilizare. Sau "Organul asta miraculos tip mașinărie, de fapt tot corpul e o mașinărie dar corpul uman e bijuteria mașinăriei, motorul, piesa cea mai importanta" nu a venit cu un manual de utilizare?