| benny7 a întrebat:

Distrugerea universului a început deja?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ee pe mine ma preocupa distrugerea omenirii...

| benny7 explică (pentru Bondarel99):

O preocupaţie grijulie şi o dovadă!
http://www.descopera.ro/......ot-explica

| SantalPorcocale a răspuns (pentru benny7):

'' Specialistii '' aia is deluzionali la propriu.

| Bondarel99 a răspuns (pentru benny7):

Nu știu ce sa zic despre asta, e cam sec articolul.

| benny7 explică (pentru SantalPorcocale):

MULŢUMESC!
posibil, dar o informaţie în bine sau în rău e importantă.ok*

| benny7 explică (pentru Bondarel99):

Practic, simetria dintre materie si antimaterie este perfecta, conditii in care, dupa Big Bang, particulele de materie si cele de antimaterie ar fi trebuit sa se anuleze reciproc, iar Universul nu ar fi trebuit sa existe.

| benny7 explică (pentru Bondarel99):

MAI O DOVADĂ. CEVA ESTE OK!
http://www.ziare.com/......rn-1486424

22 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Distrugerea omenirii. Pe cale alimentara, farmaceutica etc, dar este. Nu ar fi in avantajul nimănui sa lanseze direct bomba atomica, o ia ușurel.

| benny7 explică (pentru Bondarel99):

Mulţumesc!
Nu este pentru prima dată când posibilitatea ruperii Universului a fost pusă în discuție...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bondarel99):

Principala problema a omenirii este suprapopularea, se zice ca daca trecem de 10 miliarde POC o sa inceapa foametea, razboaiele pentru resurse si asa toata civilizatia se duce pe rapa

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar noi nu mai apucam pana atunci.

| Donsavas a răspuns:

Energia nu se creeaza si nu dispare. Este intr o continua miscare si transformare. Universul este fără sfârșit. Nu are cum sa se distrugă.

| benny7 explică (pentru Donsavas):

N-ai dovezi ceva de oameni ştiinţifici, nu păreri. eu am oferit!

| Donsavas a răspuns (pentru benny7):

Cum arată un univers finit? Cum crezi tu ca poate fi distrus ceva ce nu se sfârșește nicăieri?

| benny7 explică (pentru Donsavas):

Nu ne putem impotrivi oamenilor de ştiinţă e absurd!
-universul-nostru-nu-ar-trebui-sa-existe....http://www.descopera.ro/......ot-explica

| Donsavas a răspuns (pentru benny7):

Nu te împotrivii rațiunii, gândește logic!

| benny7 explică (pentru Donsavas):

Logica fără dovadă ştiinţifică nu e validă!

| raMLesS a răspuns:

Ce ai tu cu xxxtentacion?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar am vazut ieri trei nimfe betive dandu-mi tarcoale. Se poate sa ai dreptate pana la urma.

| JusTPauL a răspuns:

Nu cred are cum sa se distrugă. E pur și simplu energie care creste continuu.

| Bondarel99 a răspuns (pentru benny7):

O fi ceva adevărat in asta dar nu cred ca e chiar așa laughing

| benny7 explică (pentru Bondarel99):

Aalbinutza cutreieră pământul, mângaie existenţa neliniştită...
Ştiinţa caută, iar cei fără nu au ce căuta!