| anonima4all a întrebat:

E adevarat ca in 2012 va veni sfarsitul lumii? vreau parelile voastre despre asta...

Răspuns Câştigător
| Cryss a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni cand noi ne asteptam cel mai putin tongue. Nu cred ca o sa fie in 2012 happy.

134 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu cred. Cred ca e doar o manipulare pe care o orchestreaza niste oameni inteesati sa-si vanda cartile, emisiunile TV, etc.
Sfarsitul lumii poate fi maine sau niciodata, nu ma tem de el si nu-l astept.

| andrei_5514 a răspuns:

Nu este adevarat. Biblia spune ca numai Dumnezeu stie aceasta data, nici Fiul, nici ingerii nu o stiu, si bineinteles nici oamenii (Matei 24:36). Toate afirmatiile de acest gen sunt minciuni.

| kh1ss a răspuns:

Nu este adevarat, cel putin eu nu cred...

Răspuns utilizator avertizat
| ღSkUmPyCuTzZzAღ a răspuns:

In 2012 nu va fi sfarsitul lumi va fi doar un cutremur pu tot globul... poate din cauza aceea va fi sfarsitul lumihappy sper ca raspunsul meu sa te ajute cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor fi doar cateva schimbari...nu sfarsitul lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sti ca nu o ajuns deja? Daca te uiti in jur poti vedea semnele concrete. Daca totul a inceput in 7 zile, crezi ca apocalipsa se termina intr-o zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu? stii daca atunci va veni sfarsitul? stai linistita k nimeni nu stie nici un om chiar daca dau cu parerile mayasii sau mai stiu eu cine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc adevarat ca va veni sfarsitul lumi. Si daca va veni numai Dumnezu va stii asta nu noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2012 nu va fi sfarsitul lumii vom intra intr-o alta dimensiune.in ADN vom avea 12 spirale in loc de 2 iar tehnologia va evolua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat. vor fii niste schimbari.este o mare porcarie sh filmu`. ce sa zic? NUMAI DUMNEZEU STIE CE va fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfirsitu lumi numaitatal si fiul si duhu sfit stiu, noi nu sintem nimeni sa stim, sintem prea mici pentru a sti lucruri atit de mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca in 2012 va fi doar un cutremur ca in 77 nu ca va fi sfarsitul lumii...mai e pana atunci.trebuie sa inceapa razboiul mondial al 3-lea sa vina cu cipurile etc... daca vrei sa mai vb id meu is alexandra_carmne_azub pa te pup acum am teme de facuttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu stim cand va veni sfarsitul lumii.Nimeni nu stie doar Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred worried ca va fi sfarsitul lumii in 2012 pe 21 decembrie mie o frica de crap worried crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca va veni sfarsitul lumii in 2012. Este doar un film care nu se v-a intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu dar sunt mic macar am incercat straight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat, numai dumnezeu stie cand va veni pe pamantul nostru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dac va fi sfarsitul lumi in 2012 eu si cred dar si nu cred eu am 8 ani si mai mult cred ca va fi mie o frica de crap sad dar ma ie pana atunci speram sa nu fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice inceput are si un sfarsit dar va spun sigur ca in 2012 nu va fi sfarsitul asa ca stati linistiti ca nu murim in 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... poate da poate nustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va veni sfarsitu lumii pentru ca au spus la tv ca in 2000 au spus sf lumii si nu a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e frica cand ma gindesc la asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva, de unde stiu ei cind va fi, in ce an? De fapt acestea sunt niste minciuni. A vorbit cineva cu Dumnezeu si i-a spus ca iata in 2012 va fi sfirsitul lumii? Nu, nu cred asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doar 10 ani si va spun ca in 2012 nu va fi clar sfaristu lumii... vom intra intr-o alta era si polii se vor schimbatongueiar mayasii prezic numai prostii pentru ca ei spun ca asta se va intampla in 2012 pentru ca atunci se termina calendarul maya... iar in 2012 se va terrmina calnedarul maya si va incepe altul si asa mai departetongue

NU CREDETI IN ADSTFEL DE POVESTI DE ADORMIT COPIII

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duceti-va ma la culcare.
NUMAI D-ZEU STIE
Ce sa zic faceti si voi filme din astea
Nu mai aveti ce scoate pe piata : ) )
. Eu nu crd asa ca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Eu nu cred in asa keva oamenii nu sunt DUMNEZEU sa stie ei despre asta. Sfarsitul lumii va fi atuki cand ii v-a suna keasul fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este aiurea am auzit la jurnal ca sfarsitul lumii va veni in 4006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba stiti ce spune in biblie? zice ca va fi foamete mare iar daca ati auzit de antichrist coboara pe pamnant cu mancare si detoate si cine mananca de la el va fi in iad iar cei care rabda se vor mantui si am mai auzit cu niste cipuri cu 666 si cu ele poti sa cumperi ce vrei poti sa faci ce vrei am dreptate?