| KellyK13M a întrebat:

Voi credeti ca e adevarat ca daca visezi persoana iubita ea a adormit cu gandul la tine?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Pai eu nu cred.
Ba din contra, este total invers, te gandesti mereu la acea persoana si seara creierasul tau extrem de obosit, iti da aceste vise ( nu stiu exact cum, cauta pe google si vei gasi daca esti interesata), din ceea ce tu gandesti, vezi, te ingrozesti, etc.

Deci, pe scurt, nu cred. Poate sunt sanse de 1 la un milion sa fi adormit si el cu gandul la tine, insa in acest caz, nu cred ca doar daca el se gandeste la tine il visezi, mai sigur el te va visa pentru. ca s-a gandit la tine,

O zi buna!

8 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Si eu am auzit de mitul asta laughing Nu stiu cat de adevarat e laughing

| Nicky29 a răspuns:

Este foarte putin probabil sansele sunt mult mai scazute sa o visezi pentru ca ea a adormit cu gandu la tine mai degraba tu ai adormit cu gandu la ea.

| KellyK13M explică:

Scuze nu voiam sa scriu "ea" voiam "a"

| anuska a răspuns:

Nurolling on the floor))
este o imagine a subconstientului
astea sunt doar fleacurirolling on the floor

| mada1 a răspuns:

Nu.de fapt e invers.tu ai adormit cu gandul la ea laughing

| sandy97 a răspuns:

Nu nu este adevaratlaughing este doar subconstientul nu se poate asa ceva

| LimeB a răspuns:

Unde naibii te crezi aici? La explicarea viselor intrati naibii pe semnificatia viselor si vezi dracul akl ca m`am saturat
aceleasi intrebari bhaaa frate. N`am vazut asa ceva! Da`ti foc

| djbretonell a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. nu am auzit asta pana acum, dar pare interesant. pana la urma e adevarat?big grin