| me_5879 a întrebat:

Hey... e adevarat ca daca visezi pe cineva acea persoana a adormit gandindu-se la tine?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Subconstientul tau este cel, care-ti creaza visele. Persoana, pe care o visezi, n-are nici o treaba cu ele.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu e adevarat.

| anOnimăăăă a răspuns:

Intradevar alexa are dreptate, cel mai sigur tu ai adOrmit gandindu`te la el blushing si de aceea l`ai visat, dar e pOsibil sa fii adOrmit si el gandindu`se la tine happy

| Irina_6314 a răspuns:

E corect si ce spune alexa, dar poate chiar s-a gandit la u; X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt superstiții. Dacă visezi pe cineva, probabil tu ai adormit gândindu-te la el.