| Gina2 a întrebat:

Hello.Este adevarat ca daca visezi noaptea persoana iubita, aceea persoana a adormit in gand cu tine? Multumesc

7 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

Sa stii ca exact acum 2 zile l am visat pe iubitul meu si i am povestit a doua zilaughing. Chiar mi a zis ca a adormit gandindu se la relatia noastra..Acum nu stiu daca a fost o coincidenta sau chiar este adevarat... cert e ca este draguta teoria. Pupici:*

| YoungHomie a răspuns:

Sincera sa fiu daca stau sa ma gandesc...mie mi s-a intamplat altceva. eu cand aveam vise cu prietenul meu si cu mine si ne certam in acele vise, a doua zi ne certam. deci ar putea fi un semn pentru mine sa fiu cuminte si sa nu-l supar in a doua zibig grin

| costellodonatz a răspuns:

Bullshit! O mare tampenie, dar stai linistita, nu e cea mai mare pe care am auzit-o.

| Merry24 a răspuns:

Nu este adevarat...eu imi visez mai mereu fostul prieten dar nu stiu daca si el se gandeste la mine.

| Apostol_Mihai_1997 a răspuns:

Mi-ar placea sa fie chiar adevarata aceasta teorie! :X

| flavia_7696 a răspuns:

Eu l-am visat de multe ori, dar nu stiu daca se va intampla in realitate.