| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca daca iti place o persoana. in cazul meu o fata. si ca daca o visezi noaptea inseamna ca acea persoana a adormit cu gandul la tine?

Răspuns Câştigător
| Myhaela_3016 a răspuns:

Buna! pai eu am auzit ca este inversbig grinaca visezi pe cineva noaptea inseamna ca te-ai gandit recent la acea persoana sau in seara respectiva, sau cu cateva zile in urma.te pup si numai bine!:*funda?:X:X Pa, pa

9 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Poate.
sau tu ai fost cel care s-a culcat cu gandul la ea si deh.
daca asa se zice asta nu inseamna ca e si adevarat. nimic sigur oricum

| WooLove a răspuns:

Nu cred ca este adevarat asta cu ganditul. eu am visat-o pe fost de N ori si chiar nu ma gandesc la ea si... nu stiu ce este si cu visele astea...

Răspuns utilizator avertizat
| andrada a răspuns:

Asa se zice acum nu stiu daca e si adevarat happy

| andrada a răspuns:

Asa se zice acum nu stiu daca e si adevarat happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat.

| RoByBoY_9878 a răspuns:

Daca tie iti place de ea si simti ca si ei de tine nu este ceva ciudat. se poate intampla. big grin