| Flav a întrebat:

"Eu sunt Giovanni Becali, milionaru', smecheru', mafiotu'..."
http://www.youtube.com/watch?v=uGWJJF-2v9U
Ce inseamna mafiot? Sunteti mafioti sau nu?

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Bai Flav mi-ai stricat seara cu ciobanii astia analfabeti din neamul Becali care nu stie sa lege doua vorbe.

| Vizitiul a răspuns:

Din cate stiu eu, mafiotii te santajeaza si asasineaza, ori fanfaronul asta, nu face decat sa amuze (prin narcisism) si sa agaseze (prin impertinenta).
Pai, cum naiba sa nu fim mafioti mah? Daca se presupune ca suntem fiii aceleasi mame (Geea) si aceluiasi tata (Dumnezeu)? Judeci, nu? Suntem mafia pe viata, frati de fapt...

| Andruza a răspuns:

Păi ori suntem mafioți ori nu mai suntem.
Nu sunt mafioată.
Mafioții sunt niște asasinii, sau niște oameni care șantajează alte persoane.