| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa stiu de ce se obisnuieste creierul meu asa greu cu fata noua de la TPU? Creierul prost sau fata lu' TPU proasta? Am nevoie de raspunsuri stiintifice (SF).

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu am observat ca interfata-i una diferita in comparatie cu cea anterioara, dar nu m-am gandit nicio clipa ca acest aspect face parte din ramura schimbarilor TPU-iste. Sunt atat de bou incat astia ma confunda cu o vaca? Nu cred. Nici tu nu esti prost, esti doar putin mirat, iar cei cu ideea, mai degraba transpirati decat inspirati.

Răspuns utilizator avertizat
evenso
| evenso a răspuns:

Nici una nici alta laughing schimbarea nu este atat de mare, probabil ai creierul mai...invarsta - batranii se obisnuiesc mai greu cu noutati big grin

| Himera a răspuns:

Conform fisei tale psihologice, esti imbatranit mental, mult prea rigid nu te poti adapta, nu esti deschis schimbarii.
Acum, vorbind serios: nu vad vreo imbunatatire in noua fata a site-ului, dar nici nu mi-a fost greu sa ma obisnuiesc cu ea. Nu mi se pare a fi vreo schimbare radicala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e omu' facut, sa dea vina pe script...

| skama18 a răspuns:

Dc iti trebuie rapunsuri sf? e simplu creierul tau functioneaza la o capacitate mai mica si esti uimi de fiecare data cand intri pe TPU de noua interfata...eu m-am obisnuit cu ea dupa 10 min dupa ce a fost schimbata

| pavelos a răspuns:

Delirezi