| Stefan014 a întrebat:

Examenele de clasa a 8 a sunt grele? Daca am media claselor 5-8 9.16, am sanse la un 7.5 macar? Cine l-a dat sa raspunda,cine nu,sa dea sfaturi, mersi!

4 răspunsuri:
| 6684464 a răspuns:

Ai, dar daca stii de acei 9.16! Degeaba ai 9.16 din a 5-a pana in a 8-a daca ai uitat ce ai invatat in a 5-a si a 6-a.
Ai facut si tu cateva subiecte sa vezi cum te descurci?

| CosminFlo a răspuns:

Ooo o sa-l treci nici-o problema... Eu sunt in clasa a 9- a si de obicei aveam media in 5 - 8 in jur de 7 si l-am trecut iar media de la examen a fost (daca nu ma insel...) 6.32. Si am intrat la un liceu teoretic profil real big grin

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Ai sanse fara probleme! Astept fundita, daca vrei! happy

| Gabriela_Carla_2001 a răspuns:

Hei, am o problemă legată de examenul și notele, cum se calculează notele de la evaluare și media claselor care îi 9.06 ca să-mi deie media totală la examene!