| sdfgsdfsvsd a întrebat:

Hei TPU

Acest mesaj este pentru cei ce spun ca visele nu reprezinta nimic si ca nu ti se poate arata viitorul prin vise!

Am sa o spun ff pe scurt! In fiecare zi merg la scoala si in statie o tot vad pe o femeie care e vecina cu o bunica dar nu o cunosc personal deloc pe acea femeie! Iar ieri seara am visato pentru prima data in viata mea ca ea a taiat capul unai gaini si apoi s-a uitat urat la mine! Deci asta s-a intamplat in vis iar astazi am aflat ca acea persoana a murit in curte in timp ce isi hranea gainile! Cum explicati asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu visez lucruri care a doua zi se intampla. Unele chiar greu de imaginat.
Dar m-am obisnuit.
Nu povestescsi nici nu incerc sa conving pe cineva. Este doar timp pierdut.
Im meseria pe care o am intuitia este esentiala.Am mai si gresit dar din cauza ratiunii.
Simteam ca nu trebuie sa fac ceva dar toti imi spuneau ca sunt paranoic.
S-a dovedit dupa ceva timp ca aveam dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, mi-o explic ca pe o coincidenta stranie.