| NinaParadise0 a întrebat:

Helouuuuuuu! Sunt Nin. si sunt obsedata de sprite, fantome, etc.
Si vreau sa va intreb daca voi puteti vedea sau simti spiritele. Sau daca avti vreo putere supranaturala. Eu una pot simti si chiar pot face anumite lucruri. stiu multe lucruri despre lucrurile astea. Mereu ma informez.Ma pasioneaza. Vreau sa vorbesc cu cati mai multi oameni care cred in astfel de lucruri si care pot vedea sau simti spiritele sau chiar care au puteri. Daca doriti puteti lasa un id. Si cei care nu cred in astfel de lucruri mai bine nu ar comenta aici, pentru ca oricum sunt satula de lucruri gen: 'esti nebuna!','nu exista!','ai vedenii!'. stiu ce simt. Va multumesc si sper ca nu o sa incepeti cu aberatii pentru ca stiu sigur ca mai sunt oameni ca mine.

Peace. >Bye-Bye.big grin

32 răspunsuri:
| alle13 a răspuns:

Deci eu te cred 100%. si mie mi-se intampla si stii foarte bine. Imi pare ra ca unii oameni nu cred dar sa ramana la ideea lor banala ca nu exista. eu te pup si mai vorbim pe mess despre toate astea.

| DarkStormRoby a răspuns:

Spirite fantome dai zi de zi de asa ceva dar au o diferenta
si eu sunt interesat de asta ciar mai mult si am aflat multe
se poate comunica si daca crezi in ceva se intampla poate fi asta ori ce
poate razi de mine si iei asta drept o minciuna dar eu pot misca o foaie
fara sa pun mana pe el si am facut un experimet am reusit sa-l misc
dela 3 metri asta se cheama telekinezie numa eu numesc altcumva
egzista portal in care vin si trec fantome spirite etc shamani mediumi
zic la fantome sa miearga spre lumina alba ce e ciar un portal aduti aminte de demult
de exemplu guliver omul urias sirene mobidic aceste chesti egzistau odata imagineaza ca
spiritele fac parte din asta si ele au fost si sunt anca ce am citit eu si am vazut pe net
nici nu stiam ce sa cred daca mai ai nevoie de altceva uite id ul meu robertemanuelcoolboy
mi-ar face placere sa inpartim ce stim asa am invata mai mult si poate am deschide o usa
inchisa demult timp bye