| iepuras_2362 a întrebat:

voi pune o intrebare care nu prea e interesanta dar ajutati-ma.Mereu ma uit la povesti de groaza si de asta mi-e frica de fantome sau intuneric, stiu ca nu exista dar vreau sa scap de frica si sa nu fiu obsedata sa povesti.Imi puteti spune cum? va dau funa si vot.

1 răspuns:
| EmoLove a răspuns:

Cand ti-se mai face frica incearca sa te gandesti la altceva, cu timpul te vei obisnui cu frica...si dupa ceva timp nu iti va mai fi frica