| aaaa12345 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca voi puteti vedea sau simti spiritele. Sau daca avti vreo putere supranaturala. Eu una pot simti si chiar pot face anumite lucruri. stiu multe lucruri despre lucrurile astea. Mereu ma informez.Ma pasioneaza. Vreau sa vorbesc cu cati mai multi oameni care cred in astfel de lucruri si care pot vedea sau simti spiritele sau chiar care au puteri. Daca doriti puteti lasa un id. Si cei care nu cred in astfel de lucruri mai bine nu ar comenta aici, pentru ca oricum sunt satula de lucruri gen: 'esti nebuna!','nu exista!','ai vedenii!'. stiu ce simt. Va multumesc si sper ca nu o sa incepeti cu aberatii pentru ca stiu sigur ca mai sunt oameni ca mine.

Răspuns Câştigător
| NinaParadise0 a răspuns:

Mi-ai copiat intereabreaoh go on
nu e nimic lasaoh go on nu ma supar.
sper ca o sa gasesti cati mai multi oameni ca noi.

19 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.

Nu sunt sigura ca am vreo putere supranaturala, dar pot vedea anumite lucruri, dar sa fiu sincera cred in astfel de lucruri.

Iti las id meu pe privat.

Pa, pa.

| aaaa12345 explică:

Da am avut trebuie sa recunosc.Odata stateam singura in casa la calculator si deodata am simtit cum cineva m-ar atinge pe credtetul capului numai ca cu multa dragoste si bunatate.

Iar inca o data stateam la bini la tara cu o fata mai mare decat mine cu 3 ani jucam carti.(si pe noi ne-am palit sa stam in camera in care a stat bunicu cand a murit)

Eu am vazut o umbra la geam nu se vedea haine absolut nimic bunica nu era,tata dormea ca doar eram in vizita,si s-a vazut doar jumate de jeam eu si teodora amiesit din camera speriate.

Depinde ti-a murit vre-o ruda,mia da si cred ca asta-i cauza numai cred ca e ingeras deoarece cand am simtit mana pe cretet cu multa caldura nu mai spun faptul ca s-a facut cald.Mai trimite mesaje private si mai pune intrebari.Scuze ca am scris asa mult

| aaaa12345 explică:

DA am 10 ani!

| NinaParadise0 a răspuns:

Asta este intrebarea mea.
eh, nu este nimicoh go on
sper ca o sa gasesti cati mai multi oameni ca noi.

| Opt1k a răspuns:

Ok.nu o sa-ti spun ca esti nebuna. o sa-ti spun ca dai prea tare in SF! o zi buna sau o zi plina de spirite!
ps:vezi daca il intalnesti pe binicu spune-i ca nu eu l-am impins de pe bloc inainte sa moararolling on the floor pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sty ca pararerea mea este ca nu esti nebuna. si mie mi s-a intamplat o chestie.
. aveam 7 ani si eram in clasa a 1 a dupa sc am plecat cu o pretena din clasa la ea acasa nah am urcat scarile la bloc statea ea si am intrat pe usa neam pus gentile jos si dintr-o data amandoua nema uitata priveam in fata noastra dupa o usa in in celalata camera. mai erau doua camere in fata noastra prima camera avea usa de sticla si cealalta usa de la celalata camera era alba si era usa inchisa ambele.
nu styw cum dar amnadaua am inceput sa ne uitam la usa alba care era inchisa si amandoua am vazut o femeie care a intrat in usa pur si simplu amndoua am incremenit jur daca nu ne era frica nu scoteam nici un cuvant si faza interesant ca am vazut in ce era imbracata femeia dar fata nu eam vazut-o si amandoua ne era frica sa mergem in acea camera. si fix cand am intrat in apartamentul ey eu am intrebat daca e singura acasa si ea a s pus ca da ii singura. nah ce credety de asta?
si va mai pun o intrebare; doua persoane isi pot imagina acelasi lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care intra pe acesta pagina sa nusi mai bata joc de alti ca cei care spune ca esti nebuna aia nu au ce face cred ca de plictiseaza intra aicea. ce idioti! si oricum s anui bagi insema a ca daca iti spun cumva ca esti nebuna de fapt e invers ala ii nebun asa stay linistitalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happysi ai grija de tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc alexandra sper ca nu minti in legatura cu intrebarea am tot cautat situri despre clarvazator sau vise sau ma rog etc intelegi tu so daca tot ai avut curaj sa afisezi ceea ce ti se intampla sper ca pot si eu sa o spun dar sa ma credti si sa nu considerati ca sunt o nebuna sau doar ma dau mare so am multe dejavuri app in fiecare zi stiu toata lumea are din astea dar mie mi se intampla de mai multe ori pe zi simturile mele sunt de pe la vreo 10 ani actual am 13 in cateva luni fac 14 ma rog ele evin din ce in ce mai precise si mult mai dese fiecare clipa, fiecare minut, fiecare fractiune de secunda stiu ce o sa se intample stiu ce nota voi lua stiu ce o sa ma intrebe mama stiu ce o sa ma intrebe oricine cateodata se intampla sa: stiu deja ce o sa se intample. imi vad asa in fata ochiilor dar simt ca daca de ex mut degetul iau telecomanda in mana si o pun jos sau fac o miscare pot schimba asta si tot asa imi pot face viiotrul stiu ce se intmpla stiu tot stiu daca cineva. minte cu un lucru stiu daca cineva traieste mult sau putin stiu ce v. a face nu stiu cine. pot vedea tot ce o sa se intample de fapt nu vad simt simt si atat.doar simt nu stiu cum se numeste asta dar asa este nu imi dau seama daca sunt nebuna sau daca doar imi inchipui sau asta este pshihicul care imi joaca feste dar intr-adevar eu simt ce se v. a intampla stiu o sa par o cocalara sau o sa ma luati nsuh cum dar eu iti las id daca vrei sa ma adaugi chiar te rog multumesc wave [xandraa18]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te condamn pentru ceea ce simti... dar iti recomand sa ai grija. Simturile (vazul, auzul, mirosul, gustul, pipaitul) sunt ale trupului, nu pot transcende dincolo de materie (nu pot sa vad cu ochii trupului decat materie, nu pot sa aud cu urechile trupului decat vibratiile aerului, s. a. m. d.). Daca sustii ca vezi ceva imaterial asa cum vad eu un obiect, inseamna ca exista o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,eu cred in lucruri de genul asta,si pot simti spirite,dar am cateva nelamuriri, asa ca daca ai avea cateva raspunsuri pentru mine, as fi foarte recunoscator. ID-ul meu este Evra13wolf@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| gepitagep a răspuns:

Uite aici id-ul meu de mess. gepitagep...as vrea sa vb. mai mult despre treburile asteawinking

| Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Idul meu este : ady_boy_73@yahoo.com
sper sa-mi dai add deoarece sunt la fel de pasionat ca si tine de aceste chesti numite " paranormale"

| raduraduradiu a răspuns:

Eu vreau sa stiu id-ul meu este cata2807

| Furies_Madalin_1993 a răspuns:

Din pacate eu nu vad dar simt prezenta paranormale stiu ca exista dar nu le poti vedea doar daca vor sa ti-se arate..dexemplu in orasu meu a murit o fetita intr-un parculet..si nu se arata dar umbla. face unele lucruri care sa te sperie...dar nu este asa..nu asta vrea ea, boar vrea sa fie fericita sa se joace dar daca ar fi vreun remediu sau vreo lectie ca sa te ajute sa iti dezvolti ochii pentru a vedea spirite as vrea sa stiu si eu

| Rosu_Violeta_1992 a răspuns:

Buna! Eu te cred, mi se întâmplă des să aud să văd și să am vise care deseori se îndeplinesc, e al 6 simt pe care nu multi il au, ești unica, si si un dar minunat

| celebru69 a răspuns:

nu esti nebuna... e super sa poti simti... dar as vrea sa pot vedea crezi ca imi poti spune?

| eduardospania a răspuns:

DA SUNT FOARTE INTERESANT DE ACESTE LUCRURI. SUNT PASIONAT, SI ROG PERSOANELE CARE POSEDA PUTERI SA MA ANUTE SI PE MINE MAII ALES PERSOANELE CARE VAD SPIRITE. IDL MEU ESTE eduardo. 4you si adresa de facebook este eduardo edy, rog persoanele care poseda puteri sa ma contacteze repede va rog serios. eu cred in aceste lucruri, si eu caut si persoane adica medium. va multumesc edy