| MyrraMeUnPocco a întrebat:

Hey! E adevarat ca ``Phineas si Ferb`` a fost creeat dupa o povest e reala? Am vazut pe facebook,intr-o imagine ca zicea ca, Candace era nebuna si s-a sinucis si nu stiu ce... Ca avea vedenii cum ca ei ar face tot felul de lucruri... E adevarat? Funda cine imi zice tot cap-coada!happy

Răspuns Câştigător
| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Da,parca asa e... Si eu tot pe facebook am vazut.happy

2 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Da, aşa am auzit şi eu.
Că ar fi fost schizophrenică şi i se părea că fraţii ei construiesc chestii şi îi spunea mamei ei şi aceasta o făcea nebună. De aceea în desen nu o credea niciodată.

| Charlly a răspuns:

Http://www.wattpad.com/......hineas-%26
Traduce si tu in romana daca nu e.M am speriat cand am citit asta...