| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Hey lume, vreau si eu programe de pe care as putea invata japoneza.

6 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

E un site, se cheama live mocha. Poti invata cu el orice limba straina.Bineinteles incepi cu cuvintele de baza apoi dezvolti.Au exerciti interactive pentru invatare. Poti daca stii o limba chiar sa ii ajuti pe cei care vor sa o invete.Incerca-l.

| SamSon a răspuns:

Foloseste google translate sau cumpara-ti o carte

| ateuNEGATIV a răspuns:

To rren tz.eu/search?f=learn+japan

| ateuNEGATIV a răspuns:

Http://torre
ntz.eu/search?f=learn+japan

| ateuNEGATIV a răspuns:

Apropie literele si da clik sunt lectii free desigur daca stii engleza

| RealAnimeLife a răspuns:

Eu am gasit unul foarte bun. cauta pe google easyjapanese.org ma rog pe mine m-a ajutat zic sa-l incerci pentru ca e foarte bine pentru inceputwinking