| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......video.html
Ce mai comentati, voi astia de la protectia animalelor?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cand se va intampla asa ceva si la noi.atunci o sa zic si eu. sunt mandru ca sunt roman! http://www.libertatea.ro/......56257.html

Răspuns utilizator avertizat
| Necrophagist a răspuns:

Tu observi oleaca asa un fix, nu?

| AlxMro a răspuns:

Hai ma lasa-ma, cum de scoate aia raftul fara sa fie in vizorul vanzatoarei. Pai nu vezi ca vanzatoarea avea ditamai unghiu, nu are cum sa nu observe.

| NoKidding a răspuns:

Bai copil avortat, vino in spania sa vezi romanashii tai cum fura, copii de 12 ani le da lectii tiganilorwinking...da ce dracu sa stiti voi...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce vrei? fura,popii, fura politicienii. fura interpolii, tiganii sa fie mai prosti? fura si ei.cinei harnic si munceste; ori e prost, ori nu gandeste.