| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ieri, mi-a scos dentistul 2 radacini de acolo de unde am deja o masea scoasa si mai tarziu a inceput sa ma doara in gat si la noapte cu greu am dormit, cum e posibil?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Am văzut la televizor un caz asemănător acum mult timp. Daca o sa îți vina un lichid negru din gât, bine ar fi să te duci la spital cât mai repedewinking.

| adryang78 a răspuns:

Nu cred că durerea în gât are vreo legătură, mai degrabă este altă afecțiune, amigdalele inflamate sau altceva.