| deeeeeebora a întrebat:

Imi spune cineva si mie niste urari de majorat? am o prietena care o sa implineasca 18 ani si nu stiu ce urare sa-i trimit. dau funda celui mai bun

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

A 18-a treapta o urci din a vietii scara
Din inima eu iti doresc s-apuci a 100 primavara
Iar cand te vei uita-napoi
La treptele urcate
Sa nu ai urme de noroi
Decat frumoase fapte.
LA MULTI ANI.

5 răspunsuri:
| syme a răspuns:

Daca nu stii ce urare sa-i trimiti, si intrebi pe TPU, atunci cum vei reusi sa-i dai funda celei mai bune urari? De unde vei sti care este cea mai buna?

| amanda33 a răspuns:

Tot eu eram numai ca am uitat sa ma loghez pe site! Daca e prietena ta, sugerez sa ii faci urarea personal daca ai posibilitatea, asa mi se pare mai corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 18-a treapta o urci din a vietii scara
Din inima eu iti doresc s-apuci a 100 primavara
Iar cand te vei uita-napoi
La treptele urcate
Sa nu ai urme de noroi
Decat frumoase fapte.
LA MULTI ANI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu Ias Spunenerdravo, Ma Bucur Pentru Tine! Si O Pupi Dulse

| georgyan20089 a răspuns:

Scumpa prietena uita-te ajunsa si aici la limita dintre adolescenta si maturitate, i-ti mai aduci aminte serile cand ramanea-m pana tarziu in noapte vorbind despre cate in luna si in stele despre iubirii si fantezii interzise dar iata ca a sosit clipa cand i-ti vei incepe o noua viata, o noua aventura, mai sunt doar cateva clipe pana sa devii o femeie cu drepturi depline asupra vietii, si vei putea sa-ti faci viata asa cum ti-o doresti, sa faci din fiecare clipa a vetii tale o oaza de fericire, sa iubesti si sa fii iubita.Si nu uita sa-ti aduci aminte de prietenia ce ne-a unit oriunde vei apuca pe cararile vietii, voi fi mereu prezenta in inima ta.