| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp va trece criza asta economica?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

DIN PACATE LA NOI IN TARA E TOCMAI LA INCEPUT....NIMENI NU STIE SIGUR.TOTI APROXIMEAZA.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand dispare saracia.
Mai sunt necesare cateva decenii, poate secole.

cristian
| cristian a răspuns:

Nu va trece niciodata.
Important este ca in mintea ta sa nu aiba loc criza.
De-a lungul timpului omul a fost si este supus la tot mai multe incercari si presiuni, provocari pe care le-trecut cu stoicism.(cataclisme si calamitati naturale, razboaie, boli, comunism, blocuri militare, revolutii, terorism, aviara si mai nou la moda criza economica) toate facute in asa fel incat omul sa fie ingenunchiat.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Se estimeaza ca ar putea tine pana la 7 ani.