| SaveTheNature a întrebat:

Ma doare in partea stanga jos aproape de picior. Ce poate fi?

11 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Se poate sa te doara ovarele; posibil ca ai o raceala sau ai facut un efort fizic sau ca trebuie sa iti vina menstruatia.

| morningstar a răspuns:

Ups, scuze, credeam ca esti fata blushing Nu am zis nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmarindu-ti intrebarile ma intreb daca nu cumva suferi de vreo boala psihica, ba ai avut prietena (clasa a6-a ) gravida, ba esti casatorita si ai hepatita iar sotul tau nu are laughing ba ai nissan si n-o poti tura iar intre timp ti-ai pierdut cheile de la opel, ce-i cu tine blondule cu ochi albastrii? Daca doresti sa afli raspunsul la aceasta intrebare posteaz-o la categoria Santate!

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Nu ar trebui sa imi pierd timpul cu tine. Insa daca tot te macina curiozitatea atat de tare incat imi umbli prin intrebarile anterioare, ma intreb daca nu cumva tu suferi de vreo boala psihica.
Intrebarea cu hepatita era, din partea surorii mele( si sa stii ca hepatita nu e de ras).
Casatorit sunt -corect(am si un baiat frumos de 7 luni).
Nissan am avut si l-am vandut unui vasluian cand am fost in tara.(era de segmentat -daca te intereseaza si asta).
Si tin sa te anunt ca am vandut si opelul -care mai bine de jumatate de an a stat in curte (nu l-am folosit pentru ca sunt in Londra si prefer metrourile).
Sunt blond cu ochi albastri-corect( si sunt mandru ca seman cu nordicii) ca idee asa -seman a suedez.
Si durerea din partea stanga mi-a trecut (era o basina, dar a iesit pana la urmalaughing.
Si ca bonus (ca sa nu mai fii curios pe viitor iti spun eu dinainte.
-sunt tehnician topograf, tamplar, si artist. Am fost si la antena 2 (La stele sub lupa).
Castig momentan 600 de lire pe saptamana( cam 30 de milioane ) cam 120 de milioane pe lunawinking. Stiu, e foooarte frumos salariu pe crizele astea.
Sa iti spun care sunt urmatoarele mele planuri.:
1 Sa infiintez o livada de nuci.
2 Sa mai scot niste piese 9asta mai mult ca hobby) -e misto sa vii si artist, sa canti pe scena.
Cu atatea "succesuri" probabil ca pot fi considerat si psihopat daca vrei laughing
Curiosule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SaveTheNature):

Ti-au murit laudatorii buey laughing totusi ma nedumireste ceva mai, ceva ma nedumireste, care-i faza cu gagica aia de 12 ani pe care ai lasat-o gravida. stiu ca uni nordici practica sexul infantil dar tu esti roman. Sa vad eu cum o sa te mai lauzi peste o luna de zile cand U.K. nu va mai fi in |U.E. Din cei 2400 de lire cat iti ramane, fi sincer, nu esti singurul care o arde pe teritoriu strain, am stat 2 luni in Londra si am dat pe chirei 4000 de lire. In privinta afacerii eu zic sa te axezi pe aluni, zmeura, mure si alte cele cautatoare prin ale starinataturi, de ce nu iti deschizi o agentie de turism fara perdea, daca stii ce este aia, ca mai focoase ca romancele nu gasesti nici in Papua New Guineea.
Esti muzicist, ce inseamna un punct dupa o nota pe portativ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te doare in cuc.

| DianaIstratii a răspuns:

NU este nimic grav, este normal cind alergi mult sau faci prea multe exercitii, si mie mi se intimpla astfel...dar daca te doare mult timp, atunci trebuie sa te duci la un doctorwinking, pa-pa si sper sa nu fie nimic gravhappy

| Feraru_Andreea_1996 a răspuns:

Apenicele nu pot fii deoarece ele sunt pe partea dreapta, probabil este splina iar daca esti fata si nu ti-a venit menstruatia s-ar putea sa fie de la asta

| Nakamura_Gaby_1999 a răspuns:

Poate fi apendicele, daca te doare de mai mult timp, du-te la un doctor sa te consulte. E grav daca ti se inflameaza si rezulta apendicita (:.

| SaveTheNature explică (pentru Nakamura_Gaby_1999):

Nu cumva e in partea dreapta?