| Angelofdemon a întrebat:

Ma doare foarte tare in partea stanga spre picior jos. din ce cauza poate fii? si cum sa fac sa dispara durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Poate fii o anexita sau colon iritabil, daca mesele au fost copioase in timpul sarbatorilor! Daca durerea tine mai mult de 2 zile mergi la medic!

| onasis1961 a răspuns:

Apendicită-n partea stângă, ce aveţi fraţilor! Poate o răceală ovariană sau ceva intestinal! Mergi la medicul de familie dacă durerea persistă!

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Probabil ca ai facut febra musculara, probabil nu stiu sigur nu ma pricep la chestii de genul acesta. Daca ai facut fevra musculara inseamna ca ai depus prea mult efort fizic, in cazul acesta trebuie sa nu mai faci efort fizic pana iti trece durerea.

| Angelofdemon explică:

Nu am facut efort fizic.straight face

| Alexaaandraaa a răspuns:

Poate ai apendicita, mai bine consultă un medic. Uite citește aici despre cauze, simptome, tratament : http://www.csid.ro/health/apendicita-cauze-simptome-tratament-3825721/. Succes! :o3 Pup!:*

| MihAlina a răspuns (pentru Alexaaandraaa):

Apendicita e in partea dreapta! :*

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Poate ai apendicita, mai bine consultă un medic. Uite citește aici despre cauze, simptome, tratament : http://www.csid.ro/health/apendicita-cauze-simptome-tratament-3825721/.
:o3

| Soryns a răspuns:

Ai facut febra musculara
stai cu piciorul intins si trage-te cu o crema

| bossno1 a răspuns:

II din cauza ca fugi daca te doare in drept cu stomacudaca nu inseamna ca ai altceva

| Etc_Niky_1998 a răspuns:

Daca scapi cu tratament din apendicita e bine, eu a trebuit sa ma operez...