| juniper a întrebat:

Nu va simtiti bine ca s-a terminat scoala? ( ma refer la elevi).

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt clasa a 8.happyMa simt bine pentru ca am luat vacanta si pentru ca am mai mult timp, insa m-am cam plictisit si cand ma gandesc ca la toamna am sa intru la liceu si o sa am alti colegi ma ia o tristete ingrozitoare. O sa imi fie tare dor de colegii mei de scoala dar cu timpul o sa ma obisnuiesc. Sper sa dau de colegi la fel de buni si la liceu.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vacanta placuta elevilor dar si parintilor ca au mai scapat de unele obligatii.

| Wtf9000 a răspuns:

Lasa ca incepe iar la toamna. (ma refer la elevi)

| MisterKat a răspuns:

Eu ma simt excelent! Am terminat a 11-a. si o sa imi caut ceva de lucru si am sa ma distrez la maximum. asta o sa fie ultima mea vacanta sad hmmm... Vacanta placuta, tuturor! happy

| dulshe a răspuns:

Bine pentru voi (cei din romania) rau pentru minecrying. Aici scoala se termina pe 23 septembrie si notele le da pe 26crying. Dar ma bucur ca de la anul se termina si la mine scoala mai repedebig grinbig grinbig grin. I love Romania!

| Marii a răspuns:

Ma simt foarte bine. stiind ca la toamna e un nou inceput pentru mine. happy

| just|breathe a răspuns:

Pai nu prea ma simtsad...Sunt in clasa a 8-a...Cred ca nici un elev de clasa a 8-a nu se simte bine... Urmeaza o vara in care nu o sa ne mai vedem... m-am obisnuit cu rutina zilnica acasa-scoala; acasa-scoala... o sa ma obisnuiesc incet incet dar cand ma gandesc ca s-ar putea nu nu ne mai vedem toti la scoala in toamna...crying

| cucaracia a răspuns:

E fain in vacanta, ai mai mult timp liber; dar nuprea ma pot intalni q colegii decat pe mess. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca te referi la elevi sa stii ca si parintii(cum sunt eu) se simt relaxati ca a inceput vacanta. Vacanta placuta tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma simt superrrrrr.

Am terminat liceul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine la scoala pentru ca esti cu colegi

| kayura a răspuns:

Ma simt mai libera, am mai mult timp pentru tot. Dar sunt cam plictisita.

| allexxa a răspuns:

Sunt super fericita ca sa sfarsit inca un an scolar cu bune si cu rele... dar pe o parte e cam plictiseala...cand aram la scaoala nu ma punea mama sa fac prea multa treaba, dar acum ma toacana la cap toata ziua, dar mai bine decat la scaoal..., dar oricum HRPPYYYYY vacantaaaaa...

| anushka a răspuns:

Foarte bina ma simt acum... dar ma gindesc ca incepe iar toamna, si va fi ultimu an impreuna cu colegii si cu prietenii care am fost impreuna 12 ani, chiar nu vreau sa se apropie acest ultim an...