| Edmonds2342 a întrebat:

Cum va simțiți, având în vedere ca vara s-a terminat, și vine școala?

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Excelent.
Îmi dă o stare de relaxare totală faptul că vine școala pentru alții și nu pentru mine. laughing

| alex15ccc a răspuns:

Ma simt bine, eu am avut o vara frumoasa, abia astept sa-mi revad colegii si profesorii mei handicapati.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Foarte bine ca am terminat scoala.

| Alexiaaas a răspuns:

Oarecum bine..nu e un lucru chiar neplăcut sa mergi la școala. dacă privim partea buna nu ne prinde rău sa învățam lucruri noi, asa-i?

| Edmonds2342 explică (pentru Alexiaaas):

Corect

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Alexiaaas):

Degeaba inveti lucruri noi daca nu te ajuta la nimic. Nici nu prea iti formeaza mentalitatea pentru ca nu vei folosi nicaieri acele cunostinte. Pentru multi partea "buna" la scoala este ca au o relatie buna cu colegii si au ocazia sa interactioneze din nou cu ei.

| Alexiaaas a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Ai dreptate, dar sunt unele lucruri chiar interesante big grin