| LaLaLakin a întrebat:

OMGstraight face
Am facut o chestie total aiurea si nu stiu cum sa o reparcrying.
Am stat intinsa pe masa, si am apasat pe niste taste, iar site. ul TPU are literele mai micistraight face. Cum fac sa revina la normal?crying
Dau fundita pentru cel care imi explica straight face.

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

Doar tpu.ro sau toate site-urile? Tine apasat pe CTRL si roteste scroll-ul (rotita de la mouse) inspre tine.

9 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Apasa pe Ctrl si tasta +.

| andre999 a răspuns:

Ctrl + rotita de la mouse.

| Mara15 a răspuns:

Ctrl. si rotita de la mouse in sus. Am avut aceeasi problema.Iti multumesc ca ai pus intrebarea. laughing

| razvanz a răspuns:

Apesi pe + pana cand revine la normal. Mai poti face si cu Ctrl+Rotita mouselui in sus.

| Elle a răspuns:

Tine apasat pe CTRL si foloseste rotita de la mouse.Invarte-o spre monitor ca sa faci scrisul mai mare si spre tine pentru a face scrisul mai mic. Funda?

| HappyYoyo a răspuns:

Dai alt+F4, daca nu merge il stingi si il aprinzi din nou, daca nici asa nu vrea, atunci incerci sa il ajustezi cu chibritele, de preferinta pui si benzina, iar in final il arunci. e super, incearca si tu!

| Miruna3094 a răspuns:

Apesi ''ctrl'' si ''+'', amandoua in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cita imaginatie imi trebuie sa-mi pot da seama ce faceai intinsa pe masa?

| danyelutzza a răspuns:

Deci apesi pe rotita de la mouse in continuu adica dai din rotita in jos si apesi in acelasi timp continuu pe CTRL