| Remus20 a întrebat:

De ce femeile evită să facă sex cu bărbații care au *jucăria* mică. și de ce o femeie vrea sex cu un bărbat destul de *bine dotat*? Să mă lămurească cineva. De preferat chiar o femeie.

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
De unde stiu femeile ce ai tu in pantaloni?!
Hai sa vedem un scenariu, oare ai ajuns cu mai multe domnisoare in pat, ai stiut cum sa le faci un preludiu si te-au refuzat din cauza marimi?
Putin probabil...

| RAY a răspuns:

Prima impresie este aspectul fizic nu marimea penisului man, tu de ce nu ai sta cu una care nu are sanii?

| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte simplu!
Tu, ca baiat, ai prefera sa te exciti alaturi de o fata si ea sa te lase balta taman inainte sa ejaculezi?
Oare, nu te-ai umple de frustrare ca nu te-ai terminat?
Cam acelasi lucru este si cu femeile!
Unul cu sula mica nu poate sa duca o femeie la orgasm, ca nu are cu ce, organul lui este prea mic si atunci o lasa excitata si neterminata, adica nesatisfacuta.
Bineinteles ca, sunt situatii cand femeia accepta sa stea langa unul cu sula mica, pentru ca-l iubeste ca persoana, sau ii iubetse banii. dar ca viata sexuala sa nu fie atat de rea, se poate apela la falusuri de jucarie, acum se gasesc toate modelele, marimile, electrice sau nu, ori se purcede direct la stimularea clitoridiana sau chiar sexul oral.

Răspuns utilizator avertizat