| George12345678 a întrebat:

Fetelor, să presupunem, ipotetic, că trebuie să alegeți să faceți sex cu unul din doi bărbați. Unul frumos, îngrijit, inteligent dar cu penisul mai mic, iar celălalt...un bărbat gras, burtos, înalt dar cu instrumentul foarte generos. Pe care îl preferați să vă penetreze adânc?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul cel frumos va avea sanse mult mai mari sa ajunga in pat cu o fata decat cu un grasan cu burta de un 1km, in concluzie fetele vor un vanator langa ele nu grasani, un vanator are totul,e idealul de barbat,inalt,musculos, fata simetrica lata,voce groasa,miroasa divin, hotarat, are penis pe masura unui vagin, barbati frumosi pot cauza un orgasm fara sa faca sex cu o femeie, conteaza atractia mult, cu cat e mai frumos cu atat fata va avea sanse la orgasm

| Violleta2022 a răspuns:

Pe nici unul!
Atata vreme cat nu am nici un sentiment pentru nici unul, ma lasa rece si pasiva, indiferent cat de mare ar avea penisul, sau cat de bine ar arata tipul.

| mudokins78 a răspuns:

Ai pulla mica?
Ce intrebare de bulangiu ai pus!

| Necunoscut112 a răspuns:

Păi cum să penetreze adânc ăla cu puţulica?

| George12345678 explică (pentru Necunoscut112):

Recitește întrebarea ca să înțelegi mai bine: Acela gras cu cucu mare, iar celălalt frumos, înalt, chipeș cu puța mică. Cu care ți-ai dori să ți-l înfingi?

| mazaroi a răspuns:

Nu totul se rezuma la sex, daca fata il place pe gras treaba ei.

| alexsil05 a răspuns:

Bai, tot una ii, de burta cum naiba sa faci sex cu un grasan cu penisul mare...ce mai intrebari perverse...

| Squal a răspuns:

Esti mistret rau cumetre