| ஜAliSeeஜ a întrebat:

Ma enerveaza unii oameni care se dau inteligenti si de fapt ei sunt facuti praf... daca esti cool trebuie sa fii si inteligent nu numai cocalarstraight face.Voi cum reactionati la oamenii astia? (eu ii injur).

21 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Hm. Daca i-as injura, m-as cobora la nivelul lor, ceea ce n-ar fi deloc in avantajul meu. Plus ca asta-i instinct animalic. Le poti da o replica, doua, ca sa ramana cu mufa blocata si atata tot. Mai dureros sa-i pocnesti c-o replica decat cu o palma.

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns:

Eu nu vad ce nu ma intereseaza laughing, dar daca insista sa se faca vazuti, nu-i bag in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e straight face.Eu ii injur, ca fete ca baieti. Daca ar fi sa primesc un leu pentru fiecare om de genul asta pe care il intalnesc as fi miliardar laughing. Sau pe unii mici, care se dau marii conducatori ai lumii ii bat, ca tot se agata de mine ca niste scai.Sau le pun porecle amuzante laughing.

| BlackFuneral a răspuns:

Te referi la ăia cu proverbe şi "vorbe"?
Nici eu nu îi suport îi ignor, îi înjur..doar 2 persoane de acest gen suport.happy

| StefaniaM a răspuns:

Eu ii pun pe youtube!laughing

| Epigonul a răspuns:

Eu ii ignor.

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu pur si simplu ii ignor.In fond ei au de pierdut pe tot parcursul vietii.

| meli120 a răspuns:

Nu reactionezi nici cum,deoarece le dai satisfactie,dadandu-si seama ca esti "slab de inger". De obicei daca sari cu gura pe ei,te considera neputincios si ca nu ai argumenta(si daca ai,te ignora,logic,ce nu iti place nu bagi in sema sau cea ce nu intelegi).Dar daca ei considera ca cool defineste niste trasaturi demne de dispret(care de fapt ar defini un cocalar,cum ai zis ).Nu are rost sa te enervezi,treci peste coeficientul lor de inteligenta si dati seama ca nu are rost sa iti pui mintea cu ei (trebuie sa ii intelegem,fiecare face cat il poate capu ). Daca le acorzi atentie,ar putea sa fie mai rau pentru ei insemnand ca le dai dreptate si ca de acea te-ai enervat si ai reactionat la atitudinea lor,dandule satisfactie sa continue.Te sfatuiesc sa ii lasi in pace, pana la o varsta cand acolo nu sunt indeajuns numai sa vorbesti nefondata, caracterizandute realizarile tale (profesionale sau de orice caracter), acolo se poate da seama care a fost mai destept.Asa peste cativa ani, acela va izbucni in sinea lui cu o ciuda nemasurata si probabil stimulandu-l sa realizeze ceva in viata si sa realizeze ca si a pierdut timpul din viata pe lucruri inutile, neinsemnate in loc sa faca ceva cu folos.In concluzie, ma fac ca nu ii aud si trec pe langa ei ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, o fac pentru ca pe viitor sa si realizeze cat de copilarosi au fost.Se vor trezi si ei la batranete, noi trebuie sa ii intelegem doar totii suntem oamenii.

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Pai eu nu ii bag in seama de obicei. Daca nu ma asa in pace fac asa:
1.O trimit pe prietena mea cea mai buna sa investigheze sau asa ceva sa vad ce note ea sau ceva de genu asta.
Ma duc in fatala toata lumea si imi bat joc de el si zic ce am alflat.
2.Il injur daca este baiat.
3. Daca este fata o iau de par si ii dau palme.Ma asigur ca sunt ceilalti de fata sa o fac de ras.Majoritatea plang si fug. Putine se apara.

| Gdeni a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

La prima afirmatie ai nota 10
nu stiu ce sa zic si despre punctu 1 2 3 ce dreaku nici tiganii nu se mai bat ca fetele tinere mai ales ca tine BABY ANGEL ce sa zic rolling on the floor)

| OoKidaLoveoO a răspuns (pentru Gdeni):

Pre deosebire de tine chiar ma dispera una ca ea avea chestii marfa gen papuci de piele si zicea ca eu am haine naspa chiar daca toti ziceau ca is super.Intr-o zi m-am enervat asa tare ca i-am spart buza.Nu am vrut dar chiar m-a enervat. Daca as putea mai as dau inca o data cu capu de masina!=]]]]Ce am zis este pursi simplu imaginatie si ceva care chiar s-a intamplat.Si in vedere cu bataia daca se iau in gra cu mine nu is genu sa stau si sa le ascult.

| raluk27 a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

1. De ce nu afli singura ce note "ea" (corect "ia")? Si cu ce te ajuta in ipoteza in care nici macar tu nu vorbesti corect?
2. In locul tau nu m-as apuca sa injur un baiat, pentru ca s-ar putea sa ies in dezavantaj.
3. Metoda mahalagioaica la piata. Cand nu are argumente, sare la bataie. Ghici ce? Imaginea proasta o vei avea tu, nu persoana pe care o bati.

| OoKidaLoveoO a răspuns (pentru raluk27):

1.tastatura nu mai merge bine si trebuie sa incerc 10 litere pana imi iese un cuv.(trebuie sa imi iau una noua)
2. Daca vreau sa il injur, il injur.Nu ies in dezavantaj petru ca prietenele mele sunt acoo si ma sustin(si ele injura).
3. Poate ai dreptate si nu am argumente dar m-am enervat si in ziua aia ma nu aveam chef de nimic.Acum lasati-ma dracul in pace cama uit la Spring beakers si nu pot sa ma opresc din 5 in 5 minute sa vad ce argumente a-ti scris.Asa ca dnd!

| Gdeni a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Nici 18 ani nu cred ca ai implinit. dupa parerea mea ori esti de alta rasa ps: tiganca, te invarti in cercuri cu oameni mai colorati sau cred ca ai prea "multi papuci de piele" si suferi si u cu bataia si alte minuni. ori nu te-ai maturizat si inca nu ai invatat ca nu se poate totul cu bataia si ca ar fi mai bine sa eviti astfel de lucruri care ai u impresia ca te fac mai "jmechera" dar sa stii ca nu te pune in capul mesei astfel de comportament si mereu vei atrage dupa tine numai impresii urate cu asa un comportament care trebuie sa inspire teama celorlalti k daca nu te superi si devi foarte violenta si cu spume la gura! ps2 nu sunt rasista
doar ca locuiesc intr-o zona de care nu sunt prea mandra si cunosc f bine comportamentul "civilizat al oamenilor"

| Gdeni a răspuns (pentru raluk27):

Asa e! tot ea are de pierdut...

| xClementine a răspuns (pentru Gdeni):

Tipa e doar o antisociala frustrata care viseaza la astfel de scenarii scoase din filme pentru copii retarzi, ce sa zic. People. happy

| GrigMatei a răspuns:

Directa de dreapta+croseu+liver shot+high kick

| givehelp a răspuns:

Ii ignor

| nycu98 a răspuns:

Ii ignori cel mai simplu daca insista ii injuri sau ii bati depindehappysper ca te-am ajutathappy

| LION007 a răspuns:

Eu nu-i bag in seama si incerc sa-i evit cat mai des.