| Fishhh a întrebat:

Puteti recomanda niste carti? daca se poate cu linkuri spre scribd sau alte pagini de download.
Ma intereseaza etica, teoria cunoasterii, filosofie universala.Nu conteaza autorii, prefer sa fie carti in limba romana da' nu refuz nici in engleza

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Fishhh,ti-ai dat intilnire cu cineva? Exista google.

| Fishhh explică (pentru harciog):

Vroiam recomandari de la cineva care cunoaste subiectul nu de la cineva care se crede interesant.Cautarile pe google sunt vaste eu vroiam ceva concret.Si daca exista google tu de ce mai postezi pe TPU cand intrebi ceva?
Ai atins stadiul de low-lifer, felicitari.

| harciog a răspuns (pentru Fishhh):

Merci pentru stupid oricum.Intodeauna mi-au placut oamenii hotariti.

| harciog a răspuns (pentru Fishhh):

Nu putem sa fim demni pentru toata lumea, nu putem sa ne purtam cu toti la fel, altfel cum ne-am arata afectiunea sau cum putem sa dam importanta cuvenita celor care au reusit sa ne ramina aproape in ciuda comportamentului low-lifer?